Seagate IronWolf Pro ST18000NE000 interne harde schijf 18 TB 7200 RPM 256 MB 3.5″ SATA III
Seagate IronWolf Pro ST18000NE000, 18 TB, 7200 RPM, 256 MB, 3.5″, SATA III
Uitverkocht
Oorspronkelijke prijs was: €522,00.€373,00Huidige prijs is: €373,00.
Uitverkocht
VergelijkBeschrijving
Seagate IronWolf Pro ST18000NE000. HDD capaciteit: 18 TB, HDD rotatiesnelheid: 7200 RPM, Buffergrootte opslagstation: 256 MB, HDD omvang: 3.5″, Interface: SATA III
| HDD capaciteit | 18 TB |
|---|---|
| HDD omvang | 3.5" |
| Soort | HDD |
| Hot-swap | Ja |
| Toegangstijd | 4,16 ms |
| Stroomverbruik (typisch) | 8 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 1 W |
| Bedrijfsspanning | 5 / 12 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 65 °C |
| Trillingen, in bedrijf | 2,27 G |
| Hoogte | 26,1 mm |
| Gewicht | 670 g |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Interface | SATA III |
| Component voor | NAS |
| Buffergrootte opslagstation | 256 MB |
| Stroomverbruik (in standby) | 1,25 W |
| Stroomverbruik (idle) | 5,2 W |
| Opstartstroom | 2 A |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 70 °C |
| Schokbestendigheid | 50 G |
| Breedte | 101,8 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Merk |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.