Samsung S49DG910SU computer monitor 124,5 cm (49″) 5120 x 1440 Pixels Dual QHD OLED Zilver
Samsung S49DG910SU, 124,5 cm (49″), 5120 x 1440 Pixels, Dual QHD, OLED, 0,03 ms, Zilver
6 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.392,00.€1.071,00Huidige prijs is: €1.071,00.
6 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Samsung S49DG910SU. Beeldschermdiagonaal: 124,5 cm (49″), Resolutie: 5120 x 1440 Pixels, HD type: Dual QHD, Display technologie: OLED, Responstijd: 0,03 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 32:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zilver
| Beeldschermdiagonaal | 124,5 cm (49") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | OLED |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| LED backlight | Nee |
| Schermhelderheid (min) | 200 cd/m² |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,9 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurbereik | 99 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Kleur van het product | Zilver |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Micro HDMI poorten | 1 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| Wifi | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 49 W |
| Vermogensverbruik (max) | 220 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 12,9 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 180,8 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 9,2 kg |
| Breedte verpakking | 1352 mm |
| Hoogte verpakking | 240 mm |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, Stroom |
| Formaat digitaal signaal | Niet ondersteund |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Afbeeldingsgrootte | Y |
| Uitschakeltimer plus | Ja |
| Resolutie | 5120 x 1440 Pixels |
| Display technologie | OLED |
| HD type | Dual QHD |
| Responstijd | 0,03 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1 miljard kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 119,7 cm |
| Quantum-dotkleurtechnologie | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Spelkenmerken | Super Arena Gaming UX |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Markt positionering | Gamen |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP versie | 2.2 |
| Ethernet LAN | Nee |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Bereik kantelhoek | -2 – 15° |
| On Screen Display (OSD) | Nee |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Extern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 1194,7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 365 mm |
| Type standaard | HAS standaard |
| Diepte verpakking | 474 mm |
| Gewicht verpakking | 18,5 kg |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Beeld naast beeld (PbP) | Ja |
| Samsung Eye Saver Mode | Ja |
| Automatische bronwissel+ | Ja |
| Fabrieksafstelling | Ja |
| Virtueel richtpunt | Ja |
| Merk |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.