Samsung Q80D GQ65Q80DATXZG tv 165,1 cm (65″) 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zilver
Samsung Q80D GQ65Q80DATXZG, 165,1 cm (65″), 3840 x 2160 Pixels, QLED, Smart TV, Wifi, Zilver
1 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.733,00.€1.238,00Huidige prijs is: €1.238,00.
1 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Samsung Q80D GQ65Q80DATXZG. Beeldschermdiagonaal: 165,1 cm (65″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: QLED, Beeldscherm vorm: Flat, LED backlight-type: Direct-LED. Smart TV. Motion interpolation technologie: Motion Xcelerator, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zilver
| Beeldschermdiagonaal | 165,1 cm (65") |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Auto channel search | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Timeshift | Ja |
| Far-field steminteractie | Ja |
| Universele gids | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Audio-uitgangskanalen | 2.2 kanalen |
| Adaptief geluid | Ja |
| Multiroom | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Webbrowser | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 400 x 400 mm |
| Introductie jaar | 2024 |
| Mini muurbevestigingssteun | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Game modus | Ja |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| Eco-sensor | Ja |
| Beeldverwerkingstechnologie | Neural Quantum Processor 4K Gen 2, Samsung Real Depth Enhancer |
| AMD FreeSync | Ja |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Bar, Game Motion Plus, Gaminghub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound, Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| Adaptief beeld | Ja |
| USB-recording | Ja |
| ConnectShare (USB) | Ja |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| Common interface (CI) | Ja |
| Aantal RF-poorten | 3 |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 105 W |
| Vermogensverbruik (max) | 295 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 1446,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 829,3 mm |
| Breedte van de standaard | 39 cm |
| Breedte verpakking | 1625 mm |
| Hoogte verpakking | 935 mm |
| Bureaustandaard | Ja |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | QLED |
| LED backlight | Ja |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1 miljard kleuren |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Aantal tuners | 2 tuner(s) |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Sound-mirroring | Ja |
| TV initieert spiegeling | Ja |
| Video-apps | Samsung TV Plus |
| Gemiddeld vermogen | 40 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Kleur van het product | Zilver |
| Kleurnaam | Eclipse Silver |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Type schermrand | 3 zonder rand |
| Type standaard | Zeshoekige standaard |
| Teletext | Ja |
| Omgevingsmodus | Ambient Mode+ |
| AI Upscale | Ja |
| IPv6-ondersteuning | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| 4K Ultra HD upscaler | Ja |
| Tap View | Ja |
| Meervoudige weergave | Ja |
| ConnectShare (HDD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Werkt met Samsung Bixby | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Gewicht (met standaard) | 26,1 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 46,6 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 22,9 kg |
| Diepte van de standaard | 28,6 cm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Gewicht verpakking | 33,5 kg |
| Montage gereedschap | Ja |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Merk |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.