Samsung HW-S811D Wit 3.1.2 kanalen
Samsung HW-S811D, 3.1.2 kanalen, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Adaptief, Game Pro, Nacht, Standaard, Draadloos, Wit, AAC, AIFF, ALAC, FLAC, LPCM, MP3, OGG, WAV
6 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €696,00.€536,00Huidige prijs is: €536,00.
6 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Samsung HW-S811D. Audio-uitgangskanalen: 3.1.2 kanalen, Ingebouwde audio decoders: Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Equalizer modus: Adaptief, Game Pro, Nacht, Standaard. Subwoofer-connectiviteit: Draadloos. Kleur van het product: Wit, Ondersteund audioformaat: AAC, AIFF, ALAC, FLAC, LPCM, MP3, OGG, WAV. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Stroomverbruik soundbar: 28 W, Stroomverbruik subwoofer: 26 W, Stroomverbruik (in standby): 0,5 W
| Equalizer modus | Adaptief, Game Pro, Nacht, Standaard |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 3.1.2 kanalen |
| Meegeleverde subwoofer | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Ondersteund audioformaat | AAC, AIFF, ALAC, FLAC, LPCM, MP3, OGG, WAV |
| Spotify Connect | Ja |
| Ingebouwde Chromecast | Ja |
| SpaceFit Sound-functie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Stroomverbruik soundbar | 28 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Diepte | 39,9 mm |
| Soundbar gewicht | 1,4 kg |
| Diepte van de subwoofer | 23,8 cm |
| Gewicht subwoofer | 6,4 kg |
| Diepte verpakking | 294 mm |
| Gewicht verpakking | 11 kg |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| Aantal luidsprekers | 10 |
| Subwoofer-connectiviteit | Draadloos |
| Nachtmodus | Ja |
| Q-Symphony | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Stroomverbruik subwoofer | 26 W |
| Breedte | 1160 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Breedte van de subwoofer | 23,8 cm |
| Hoogte van de subwoofer | 24,1 cm |
| Breedte verpakking | 1232 mm |
| Hoogte verpakking | 371 mm |
| Wand montagekit | Ja |
| Merk |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.