Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G Qualcomm Snapdragon LTE 256 GB 37,1 cm (14.6″) 12 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) Android 12 Grafiet
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra , 37,1 cm (14.6″), 2960 x 1848 Pixels, 256 GB, 12 GB, Android 12, Grafiet
2 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.072,00.€825,00Huidige prijs is: €825,00.
2 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra . Beeldschermdiagonaal: 37,1 cm (14.6″), Resolutie: 2960 x 1848 Pixels, Display technologie: OLED. Interne opslagcapaciteit: 256 GB. Frequentie van processor: 2,99 GHz, Processorfamilie: Qualcomm Snapdragon, Processormodel: SM8450. Intern geheugen: 12 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 13 MP, Resolutie camera voorzijde (numeriek): 12 MP. Wifi-standaard: Wi-Fi 6E (802.11ax). Geïntegreerde geheugenkaartlezer. Gewicht: 728 g. Inclusief besturingssysteem: Android 12. Kleur van het product: Grafiet
| Beeldschermdiagonaal | 37,1 cm (14.6") |
|---|---|
| Display technologie | OLED |
| Helderheid | 420 cd/m² |
| Pixeldichtheid | 240 ppi |
| HD type | WQXGA |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Frequentie van processor | 2,99 GHz |
| Intern geheugen | 12 GB |
| Aantal microfoons | 3 |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Camera voorzijde | Ja |
| Tweede camera resolutie | 4128 x 3096 Pixels |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Video recording | Ja |
| Video-opname modi | 720p, 1080p, 2160p |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Mobiele netwerkverbinding | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 4G frequentie ondersteund | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2600 MHz |
| SIM card type | NanoSIM |
| Vormfactor | Slate |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| GPS | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Android 12 |
| Taal besturingssysteem | Meertalig |
| Snel opladen | Ja |
| Continue audio-afspeeltijd | 148 uur |
| Browsing tijd (4G) | 8 uur |
| Diepte | 5,5 mm |
| Gewicht | 728 g |
| Resolutie | 2960 x 1848 Pixels |
| Touch screen type | Capacitief |
| Afgeronde schermhoeken | Nee |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Processormodel | SM8450 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Digitale zoom | 8x |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 4G standaard | LTE |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| 3G bands ondersteund | 850,900,1900,2100 MHz |
| 5G-banden ondersteund | 700,800,850,900,1800,2100,2600 MHz |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Assisted GPS (A-GPS) | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Wi-Fi positionering | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Platform | Android |
| Virtuele assistent | Samsung Bixby |
| Continue video-afspeeltijd | 14 uur |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 8 uur |
| Breedte | 326,4 mm |
| Hoogte | 208,6 mm |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Merk |
























Er zijn voor dit product nog geen reviews.