Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210RZAPEUE tablet Qualcomm Snapdragon 256 GB 27,9 cm (11″) 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 13 Grafiet
Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210RZAPEUE, 27,9 cm (11″), 1920 x 1200 Pixels, 256 GB, 8 GB, Android 13, Grafiet
20 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €392,00.€280,00Huidige prijs is: €280,00.
20 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210RZAPEUE. Beeldschermdiagonaal: 27,9 cm (11″), Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Interne opslagcapaciteit: 256 GB. Processorfamilie: Qualcomm Snapdragon, Processormodel: SM6375. Intern geheugen: 8 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 8 MP, Type camera achterzijde: Enkele camera, Resolutie camera voorzijde (numeriek): 5 MP. Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Assisted GPS (A-GPS). Geïntegreerde geheugenkaartlezer. Gewicht: 480 g. Inclusief besturingssysteem: Android 13. Kleur van het product: Grafiet
| Beeldschermdiagonaal | 27,9 cm (11") |
|---|---|
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Helderheid | 570 cd/m² |
| HD type | WUXGA |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Processormodel | SM6375 |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Digitale zoom | 10x |
| Panorama | Ja |
| Video recording | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13 |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Batterijduur in cycli | 1200 |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte | 6,9 mm |
| Gewicht | 480 g |
| Reparatie-index | 2.8 |
| Soort paneel | TFT |
| Maximale refresh snelheid | 90 Hz |
| Pixeldichtheid | 207 ppi |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Camera voorzijde | Ja |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Maximale videoresolutie | 1080 x 1920 Pixels |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Vormfactor | Slate |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Assisted GPS (A-GPS) | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Platform | Android |
| AC-adapter, vermogen | 15 W |
| Batterijduur per cyclus | 5912 min |
| Breedte | 257,1 mm |
| Hoogte | 168,7 mm |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Merk |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.