Samsung Galaxy Tab A11 A11 4G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8.7″) 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Zilver
Samsung Galaxy Tab A11 A11, 22,1 cm (8.7″), 1340 x 800 Pixels, 64 GB, 4 GB, 2 GHz, Zilver
5 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €280,00.€200,00Huidige prijs is: €200,00.
5 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Samsung Galaxy Tab A11 A11. Beeldschermdiagonaal: 22,1 cm (8.7″), Resolutie: 1340 x 800 Pixels. Interne opslagcapaciteit: 64 GB. Frequentie van processor: 2 GHz. Intern geheugen: 4 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 8 MP, Type camera achterzijde: Enkele camera, Resolutie camera voorzijde (numeriek): 5 MP, Camera voorzijde. Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Assisted GPS (A-GPS). Geïntegreerde geheugenkaartlezer. Gewicht: 337 g. Kleur van het product: Zilver
| Beeldschermdiagonaal | 22,1 cm (8.7") |
|---|---|
| Resolutie | 1340 x 800 Pixels |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Camera voorzijde | Ja |
| Cameraflitser achterzijde | Nee |
| Mobiele netwerkverbinding | Ja |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| 3G bands ondersteund | 850,900,1900,2100 MHz |
| Duale SIM support | Nee |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Kleur van het product | Zilver |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| GPS | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Magnetometer | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Batterijduur per cyclus | 5620 min |
| Breedte | 124,7 mm |
| Hoogte | 211 mm |
| Reparatie-index | 2.7 |
| Soort paneel | TFT |
| HD type | WXGA+ |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Interne opslagcapaciteit | 64 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Gebruikergeheugen | 44,3 GB |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 3G standaarden | UMTS |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G frequentie ondersteund | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2500,2600 MHz |
| SIM card type | MicroSIM |
| Vormfactor | Slate |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Assisted GPS (A-GPS) | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Platform | Android |
| Verwijderbare batterij | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Batterijduur in cycli | 1200 |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte | 8 mm |
| Gewicht | 337 g |
| Merk |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.