Philips Viva Collection HD2635/90 broodrooster 7 2 snede(n) Zwart, Titanium
Philips Viva Collection HD2635/90, 2 snede(n), Zwart, Titanium, Metaal, Kunststof, 220 V, 50 – 60 Hz, 0,85 m
10 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €69,00.€49,00Huidige prijs is: €49,00.
10 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Philips Viva Collection HD2635/90. Aantal sneetjes: 2 snede(n), Kleur van het product: Zwart, Titanium, Materiaal behuizing: Metaal, Kunststof. AC-ingangsspanning: 220 V, AC-ingangsfrequentie: 50 – 60 Hz. Snoerlengte: 0,85 m, Breedte: 172 mm, Diepte: 300 mm. Land van herkomst: China. Breedte verpakking: 200 mm, Diepte verpakking: 334 mm, Hoogte verpakking: 220 mm
| Aantal sneetjes | 2 snede(n) |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Aantal sloten | 2 |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Boterham rek | Nee |
| Bruiningsniveaus | 7 |
| Snoeropslag | Ja |
| Anti-slip voetjes | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 V |
| Snoerlengte | 0,85 m |
| Diepte | 300 mm |
| Sleufgrootte (L*B*H) | 138 x 33 x 125 mm |
| Land van herkomst | China |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Diepte verpakking | 334 mm |
| Gewicht verpakking | 20,4 kg |
| Kleur van het product | Zwart, Titanium |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Verwijderbare kruimel-lade | Ja |
| Verwarmingsrek | Ja |
| Lange sleuf | Nee |
| Stop/annuleer-knop | Ja |
| Coolwall-behuizing | Ja |
| Kruimellade | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 172 mm |
| Hoogte | 201 mm |
| Gewicht | 1,57 kg |
| Inclusief stofhoes | Ja |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 220 mm |
| Merk |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.