Philips TAR3205/12 radio Klok Digitaal Zwart
Philips TAR3205/12, Klok, Digitaal, FM, 87,5 – 108 MHz, 0,2 W, LED
7 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €49,00.€35,00Huidige prijs is: €35,00.
7 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Helemaal klaar voor een nieuwe dagnHoud het eenvoudig met deze digitale FM-klokradio. Dankzij de uitgebreide voorinstellingen kunt u met gemak tussen zenders schakelen. U kunt de wekker ook zo instellen dat u wakker wordt met geleidelijk toenemend radiovolume. Wilt u uitslapen? Druk dan gewoon op de sluimerknop.nnDigitale FM-radionDe FM-tuner biedt heldere ontvangst en u kunt maximaal 10 voorkeuzezenders instellen voor uw favorieten. Op het display wordt de tijd duidelijk weergegeven.nnSleeptimer. Val in slaap terwijl u naar de radio luistertnVal heerlijk in slaap terwijl uw favoriete zender op de achtergrond aan staat. U kunt de sleeptimer van de klok zo instellen dat de radio maximaal 2 uur doorspeelt. Nadat de ingestelde tijd is verstreken, gaat de radio uit.nnDubbel alarm. Eén klok, twee wekkersnMet de dubbele alarmfunctie kunt u twee verschillende alarmen instellen. Met de Gentle Wake-functie wordt het radiovolume geleidelijk verhoogd, zodat u rustig wakker kunt worden.nnBatterij als back-up voor als de stroom uitvaltnDeze wekker heeft een batterij als back-up. Als er een stroomstoring is, hoeft u de klok niet te resetten en blijven uw alarminstellingen bewaard.
| Radio | Klok |
|---|---|
| Aantal voorkeurszenders | 10 |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Projectie | Nee |
| Thermometer | Nee |
| Volumeregeling | Digitaal |
| Hoorbaar alarmtype | Radio/Zoemer |
| Stroombron | AC/Batterij |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| Wekker | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Diepte | 54 mm |
| Gewicht | 203 g |
| Diepte verpakking | 60 mm |
| Gewicht verpakking | 349 g |
| Soort tuner | Digitaal |
| FM-band | 87,5 – 108 MHz |
| Gemiddeld vermogen | 0,2 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| MP3 afspelen | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleuring | Monochromatisch |
| Aantal alarmen | 2 |
| Soort antenne | Intern |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 3 W |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
| Breedte | 131 mm |
| Hoogte | 131 mm |
| Breedte verpakking | 136 mm |
| Hoogte verpakking | 170 mm |
| Merk |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.