Philips SHAVER Series 7000 S7882/55 Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren
Philips SHAVER Series 7000 S7882/55 Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren, Roterend scheerapparaat, Blauw, SteelPrecision blades, GroomTribe, SH71, 2 jaar
5 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €224,00.€160,00Huidige prijs is: €160,00.
5 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Gladder* scheerresultaat, geavanceerde huidbescherming
met SkinIQ-technologie
De Philips 7000-serie glijdt soepel over uw huid en scheert elk haartje kort af, zelfs op een baard van 3 dagen. Het scheerapparaat is uitgerust met geavanceerde SkinIQ-technologie en detecteert, past zich aan en corrigeert de beweging voor een betere huidbescherming.
| Scheersysteem | Roterend scheerapparaat |
|---|---|
| Aantal scheerkoppen/bladen | 3 |
| Wasbaar | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Rubberen handgrepen | Ja |
| Nat en droog | Ja |
| Mobiele appondersteuning | Ja |
| Reserve scheerkop | SH71 |
| Indicator reisslot | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadtijd | 1 uur |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Scheertijd | 60 min |
| Accu/Batterij voltage | 5 V |
| Gewicht | 711 g |
| Inclusief basisstation | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Trimmer | Ja |
| Kleur van het product | Blauw |
| Scheersysteemtechnologieën | SteelPrecision blades |
| Pop-up trimmer | Ja |
| Reisslot | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Ondersteunde applicaties | GroomTribe |
| Batterij vol-indicatie | Ja |
| Batterij-indicator | Ja |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Gebruikstijd | 60 min |
| Snel opladen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,04 W |
| Vermogensverbruik (max) | 9 W |
| Draadloos | Ja |
| Reinigingscartridge | Ja |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Merk |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.