Philips 7000 series 50PUS7000/12 tv 127 cm (50″) 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart
Philips 7000 series 50PUS7000/12, 127 cm (50″), 3840 x 2160 Pixels, LED, Smart TV, Wifi, Zwart
2 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €729,00.€521,00Huidige prijs is: €521,00.
2 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Philips 7000 series 50PUS7000/12. Beeldschermdiagonaal: 127 cm (50″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 127 cm (50") |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080p, 1440p, 2160p |
| Formaat analoog signaal | Niet ondersteund |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Titan OS |
| Video-apps | Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Ingebouwde audio decoders | DTS:X, Dolby Atmos |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 200 x 100 mm |
| Omgevingsverlichting | Ja |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Stand kleur | Zwart |
| Teletekst | 1000 pagina's |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Game Bar 2.0, Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP versie | 2.3 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Spraakbesturing | Ja |
| Beelddemping (voor radio) | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Gewicht (met standaard) | 8,07 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 88 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 7,92 kg |
| Snelstartgids | Ja |
| Breedte verpakking | 1240 mm |
| Hoogte verpakking | 780 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Lichtsensor | Ja |
| Type batterij | AAA |
| IR-doorvoer | Ja |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | LED |
| Soort tuner | Digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Internet TV | Ja |
| Screen mirroring | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| VESA-montage | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Indicatie signaalsterkte | Ja |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Teletext | Ja |
| Teletext standaarden | Hypertekst |
| Ondersteunde videoformaten | AV1, AVC, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Beeldverwerkingstechnologie | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| HDCP | Ja |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Soort voeding | Internal |
| Breedte ( zonder voet ) | 1111 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 649 mm |
| Breedte van de standaard | 80,5 cm |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Diepte verpakking | 133 mm |
| Gewicht verpakking | 12,8 kg |
| Bureaustandaard | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Merk |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.