MSI MAG 255PXF computer monitor 62,2 cm (24.5″) 1920 x 1080 Pixels Full HD Zwart
MSI MAG 255PXF, 62,2 cm (24.5″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, 0,5 ms, Zwart
1 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €311,00.€222,00Huidige prijs is: €222,00.
1 op voorraad
VergelijkBeschrijving
MSI MAG 255PXF. Beeldschermdiagonaal: 62,2 cm (24.5″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 0,5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 62,2 cm (24.5") |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 0,5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2832 x 0,2802 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 300 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 30,3 cm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 90 procent |
| Adobe RGB dekking | 87 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 90 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 2.0b |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 557,1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 326,9 mm |
| Diepte verpakking | 142 mm |
| Gewicht verpakking | 7,8 kg |
| Meegeleverde kabels | Stroom |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | Rapid IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 300 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 54,4 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 120 procent |
| 3D | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-ingangen | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 5,3 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 66,4 mm |
| Breedte verpakking | 630 mm |
| Hoogte verpakking | 508 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Snelstartgids | Ja |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Merk |





























Er zijn voor dit product nog geen reviews.