MSI Cubi 5 12M-001BEU 0.66L sized PC Zwart i7-1255U Intel SoC
MSI Cubi 5 12M-001BEU, 0.66L sized PC, Mini PC barebone, Intel SoC, M.2, SATA III, Wi-Fi 6E (802.11ax), 65 W
26 op voorraad
€501,00 Oorspronkelijke prijs was: €501,00.€358,00Huidige prijs is: €358,00.
26 op voorraad
VergelijkBeschrijving
MSI Cubi 5 12M-001BEU. Type behuizing: 0.66L sized PC, Type product: Mini PC barebone. Chipset moederbord: Intel SoC. Aantal geheugenslots: 2, Maximum intern geheugen: 64 GB. Ondersteunde types opslag-drives: HDD & SSD, Opslag schijf-interface: M.2, SATA III. Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 2. Wi-Fi-standaarden: Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth-versie: 5.3. Type koeling: Actief. Netvoeding: 65 W
| Type processor | Ja |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-1255U |
| Processor aantal threads | 12 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor lithografie | 14 nm |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Aantal geheugenslots | 2 |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| NVMe | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| LAN controller | Realtek RTL8111H, Realtek RTL8125-BG, Realtek RTL8125-CG |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| HDMI versie | 2.0b |
| Type behuizing | 0.66L sized PC |
| Type koeling | Actief |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Moederbord form factor | NUC |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Netvoeding | 65 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 35 °C |
| Breedte | 124 mm |
| Hoogte | 53,7 mm |
| Breedte verpakking | 221 mm |
| Hoogte verpakking | 469 mm |
| Inclusief netsnoer | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Inclusief monitor | Nee |
| Toetsenbord inbegrepen | Nee |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie Core™ i7 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 12 MB |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslag schijf-interface | M.2, SATA III |
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Aantal M.2 (M) slots | 1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Mini PC barebone |
| LED-indicatoren | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Certificering | FCC, CB/CE, UL & CUL, VCCI, RCM |
| Soort voeding | Externe AC-adapter |
| Aantal voedingen | 1 |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 90 procent |
| Diepte | 124 mm |
| Gewicht | 590 g |
| Diepte verpakking | 506 mm |
| Gewicht verpakking | 13,3 kg |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde drivers | Ja |
| Inclusief muis | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Merk |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.