LG S40TR 4.1 Soundbar Dolby Speaker System 220W
Verbeter uw tv-audio met het krachtige en rijke geluid van LG’s S40TR-soundbar. Dit 4.1-kanaalsysteem beschikt over een totaal audiovermogen van 220 W, terwijl een aparte draadloze subwoofer een dreunende bas toevoegt, en achterluidsprekers zorgen voor een echte bioscoopervaring. Sluit hem aan via een USB- of optische poort, en dankzij Bluetooth kun je ook je muziekafspeellijsten naar het fantastische geluidsbeeld streamen.
Beschrijving
In het kort:
- 4.1 kanalen 220 W Dolby Digital
- Soundbar-luidspreker RMS-vermogen: 60 W Aantal luidsprekers: 5
- Draadloze actieve subwoofer RMS-vermogen subwoofer: 100 W
- Zwart Ingebouwd display
- Bekabelde en draadloze Bluetooth 4.0
Compact en draadloos met groots geluid
De LG S40TR Soundbar heeft een simplistische elegantie, wat betekent dat hij in elke woonkamer past en tegelijkertijd het geluid van uw tv verbetert.
Draadloze subwoofer, uitstekende bas zonder kabels
Plaats de subwoofer waar hij er het beste uitziet en klinkt, zonder zorgen over kabels.
Draadloze achterluidsprekers voor een breder geluidsbeeld
Ontdek nieuwe diepten van geluid met onze draadloze achterluidsprekers. Met een verbeterd ontvangstbereik kunt u uw geluidsbeeld uitbreiden en echt surroundgeluid ervaren.
Bluetooth, stream alles
Stream muziek draadloos rechtstreeks vanaf uw smartphone of ander compatibel apparaat voor een naadloze luisterervaring.
Verbonden met uw entertainment
Maak gerust verbinding met het gewenste apparaat via USB, Optisch, Portable In en Bluetooth-connectiviteit.
Bedien met de afstandsbediening van uw tv
De LG Soundbar wordt geleverd met een afstandsbediening, maar u kunt er ook voor kiezen om uw eigen afstandsbediening te gebruiken. * TV-afstandsbediening ook.
| Audio-uitgangskanalen | 4.1 kanalen |
|---|---|
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Digital |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Impedantie | 8 Ohm |
| Meegeleverde subwoofer | Ja |
| Subwoofer-connectiviteit | Draadloos |
| Impedantie subwoofer | 3 Ohm |
| Bass reflex | Ja |
| Wooferdiameter (subwoofer) | 13,3 cm (5.25") |
| Ingebouwd display | Ja |
| USB direct afspelen | Ja |
| Nachtmodus | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Virtuele surround | Nee |
| Afneembaar netsnoer | Ja |
| Certificering | Carbon Trust, UL ECV, Eco-Product, Energy Star |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-codec | AAC |
| USB-poort | Ja |
| AUX ingang | Ja |
| Lijningang | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Stroomverbruik soundbar | 18 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 42 W |
| Breedte | 660 mm |
| Hoogte | 56 mm |
| Breedte van de subwoofer | 18,6 cm |
| Hoogte van de subwoofer | 30,3 cm |
| Diepte verpakking | 372 mm |
| Gewicht verpakking | 7,91 kg |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Montagebeugels meegeleverd | Nee |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 220 W |
| Equalizer modus | Bas, Bass Blast, Bass Blast+ |
| Audio Return Channel (ARC) | Nee |
| Front speaker sensitiviteit | 78 dB |
| Front speakers RMS vermogen | 60 W |
| Aantal luidsprekers | 5 |
| Subwoofertype | Actieve subwoofer |
| Subwoofer sensitiviteit | 85 dB |
| Regeling van bass-niveau | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| FM-radio | Nee |
| Type beeldscherm | LED |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, LPCM, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Spotify Connect | Nee |
| Ingebouwde Chromecast | Nee |
| Slaaptimer | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth-versie | 4.0 |
| Ethernet LAN | Nee |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Digitale audio optische in | 1 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroomverbruik subwoofer | 24 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Diepte | 99 mm |
| Soundbar gewicht | 1,31 kg |
| Diepte van de subwoofer | 20,5 cm |
| Gewicht subwoofer | 2,98 kg |
| Breedte verpakking | 726 mm |
| Hoogte verpakking | 223 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Wand montagekit | Nee |
| Snelstartgids | Ja |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Merk |






























Er zijn voor dit product nog geen reviews.