LG OLED evo AI OLED48C51LA tv 121,9 cm (48″) 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart
LG OLED evo AI OLED48C51LA, 121,9 cm (48″), 3840 x 2160 Pixels, OLED evo, Smart TV, Wifi, Zwart
8 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.681,00.€1.200,00Huidige prijs is: €1.200,00.
8 op voorraad
VergelijkBeschrijving
LG OLED evo AI OLED48C51LA. Beeldschermdiagonaal: 121,9 cm (48″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: OLED evo, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Motion interpolation technologie: OLED-bewegingsoptimalisatie (OLED Motion), Responstijd: 0,1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 121,9 cm (48") |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Auto channel search | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Operating systeem versie | 25 |
| Gemiddeld vermogen | 40 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| TV-geluidsmodus delen | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 300 x 200 mm |
| Type standaard | Middenstandaard |
| Ondersteund audioformaat | AAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Beeldverwerker | α9 Gen 8 AI Processor 4K |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC |
| Meervoudige weergave | Ja |
| USB-recording | Ja |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| Common interface (CI) | Ja |
| RF aansluitingstype | F, IEC |
| Spraakbesturing | Ja |
| Werkt met Apple Siri | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| LG-technologieën (AV/TV) | AI Super Upscaling 4K, Bluetooth Surround Ready, LG Channels, LG Sound Sync, Magic Remote Control, ThinQ™, WOW Orchestra |
| Gewicht (met standaard) | 16,8 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 46,9 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 14,9 kg |
| Diepte van de standaard | 23 cm |
| Diepte verpakking | 162 mm |
| Gewicht verpakking | 20,5 kg |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | OLED evo |
| LED backlight | Ja |
| Responstijd | 0,1 ms |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Aantal tuners | 1 tuner(s) |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | WebOS |
| Audio-uitgangskanalen | 2.2 kanalen |
| Geluidsmodi | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Webbrowser | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Introductie jaar | 2025 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Game modus | Ja |
| AI Upscale | Ja |
| Beeldverwerkingstechnologie | LG AI Picture Pro |
| AMD FreeSync | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Spelkenmerken | 4K HFR (High Frame Rate), Auto Low Latency-modus (ALLM), Game Dashboard, HGiG, Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
| Aantal RF-poorten | 2 |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Soort voeding | Internal |
| Breedte ( zonder voet ) | 1071 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 618 mm |
| Breedte van de standaard | 47 cm |
| Breedte verpakking | 1373 mm |
| Hoogte verpakking | 735 mm |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Afstandsbediening | Magic Remote MR25GA |
| Merk |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.