LG 24MB65PY computer monitor 61 cm (24″) 1920 x 1200 Pixels Full HD LED Wit
LG 24MB65PY, 61 cm (24″), 1920 x 1200 Pixels, Full HD, LED, 5 ms, Wit
2 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €215,00.€154,00Huidige prijs is: €154,00.
2 op voorraad
VergelijkBeschrijving
LG 24MB65PY. Beeldschermdiagonaal: 61 cm (24″), Resolutie: 1920 x 1200 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED. Beeldscherm: LED. Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:10, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Versie USB-hub: 2.0. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Wit
| Beeldschermdiagonaal | 61 cm (24") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,27 x 0,27 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 56 – 75 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 32,3 cm |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Kleur van het product | Wit |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 8 cm |
| Pivot hoek | 0 – 90° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 35° |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Breedte ( zonder voet ) | 558 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 370 mm |
| Breedte verpakking | 633 mm |
| Hoogte verpakking | 191 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, Audio (3ˌ5 mm), DVI, VGA |
| Beeldscherm | LED |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Certificering | TCO, UL(cUL), TUV-GS, TUV-Ergo, FCCB, CE, EPA 6.0, ISO13406-2 |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Contrast ratio (dynamisch) | 5000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 51,7 cm |
| 3D | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Versie USB-hub | 2.0 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| DVI-D poorten | 1 |
| PC audio ingang | Ja |
| Ingang stroom | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (met standaard) | 5,4 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 58 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,8 kg |
| Diepte verpakking | 444 mm |
| Gewicht verpakking | 7,62 kg |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Gold |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Thin client geïnstalleerd | Nee |
| Merk |






















Er zijn voor dit product nog geen reviews.