LG 24BA400-B computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
LG 24BA400-B, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 5 ms, Zwart
17 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €123,00.€88,00Huidige prijs is: €88,00.
17 op voorraad
VergelijkBeschrijving
LG 24BA400-B. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (met standaard) | 26 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 56,2 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 2,3 kg |
| Diepte verpakking | 418 mm |
| Gewicht verpakking | 3,9 kg |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Bereik kantelhoek | -5 – 15° |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 321,4 mm |
| Breedte verpakking | 625 mm |
| Hoogte verpakking | 141 mm |
| Meegeleverde kabels | HDMI, Stroom |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Merk |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.