Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) Intel Core Ultra 7 255H Laptop 35,6 cm (14″) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Scandinavisch Zwart
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel), Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14″), 1920 x 1200 Pixels, 32 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
2 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.987,00.€1.420,00Huidige prijs is: €1.420,00.
2 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel). Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 7, Processormodel: 255H. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Arc 140T. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 1,34 kg
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processormodel | 255H |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 24 MB |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiochip | Senary SN6147 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Deens, Fins, Zweeds, Noors, Engels |
| Batterijcapaciteit | 64 Wh |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Gewicht | 13,4 kg |
| Diepte | 220,3 mm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,52 cm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor aantal threads | 16 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor basisvermogen | 28 W |
| GPU-prestaties tot | 74 TOPs |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Taal toetsenbord | Scandinavisch |
| Meegeleverde software | Lenovo AI Now |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Smart card-lezer | Nee |
| Certificering | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Breedte | 313 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,01 cm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Merk |

































Er zijn voor dit product nog geen reviews.