Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Zwart, Grijs
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5, Intel® Core™ i7, i7-14700, 16 GB, 512 GB, DVD±RW, Windows 11 Pro
1 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.448,00.€1.114,00Huidige prijs is: €1.114,00.
1 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5. Processorfamilie: Intel® Core™ i7, Processormodel: i7-14700. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 5600 MHz. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD, Soort optische drive: DVD±RW. On-board graphics adapter model: Intel UHD Graphics 770. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro, Architectuur besturingssysteem: 64-bit. Netvoeding: 260 W. Type behuizing: SFF. Type product: PC. Kleur van het product: Zwart, Grijs
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
|---|---|
| Processormodel | i7-14700 |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Efficiënte kernen | 12 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Soort optische drive | DVD±RW |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Ethernet LAN | Ja |
| LAN controller | Realtek RTL8111K |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Lijnuitgang | Ja |
| Type behuizing | SFF |
| Kleurnaam | Chassis: Black, Bezel: Grey |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Chipset moederbord | Intel B760 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Engels, Pools |
| Voeding, voltage ingang | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3048 m |
| Certificering | TCO |
| Breedte | 92,5 mm |
| Hoogte | 339,5 mm |
| Breedte verpakking | 195 mm |
| Hoogte verpakking | 530 mm |
| Inclusief muis | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Inclusief monitor | Nee |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core i7-14xxx |
| Processor aantal threads | 28 |
| Prestatiekernen | 8 |
| Processor cache | 33 MB |
| Maximaal turbovermogen | 219 W |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Volume | 8,2 l |
| Type product | PC |
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Password bescherming | BIOS, HDD, Inschakelen |
| Netvoeding | 260 W |
| Ingangsfrequentie voeding | 50 – 60 Hz |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 – 90 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Diepte | 291,4 mm |
| Gewicht | 4,2 kg |
| Diepte verpakking | 395 mm |
| Gewicht verpakking | 62,9 kg |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Merk |





























Er zijn voor dit product nog geen reviews.