Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 Intel Core 5 210H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Mini PC Zwart
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5, 2,2 GHz, Intel Core 5, 210H, 16 GB, DDR5-SDRAM, 512 GB
50 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €906,00.€647,00Huidige prijs is: €647,00.
50 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5. Frequentie van processor: 2,2 GHz, Processorfamilie: Intel Core 5, Processormodel: 210H. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 5600 MHz. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Wifi. Netvoeding: 90 W. Type behuizing: Mini PC. Type product: Mini PC. Gewicht: 1,13 kg. Kleur van het product: Zwart
| Processorfamilie | Intel Core 5 |
|---|---|
| Processormodel | 210H |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volume | 1 l |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Netvoeding | 90 W |
| Breedte | 179 mm |
| Hoogte | 345 mm |
| Inclusief muis | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Processorfabrikant | Intel |
| Frequentie van processor | 2,2 GHz |
| Processor aantal threads | 12 |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Type behuizing | Mini PC |
| Kleurnaam | Black |
| Type product | Mini PC |
| Audiochip | Realtek ALC256 |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Certificering | TCO,RoHS |
| Diepte | 182,9 mm |
| Gewicht | 11,3 kg |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Merk |

































Er zijn voor dit product nog geen reviews.