Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-13620H 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Alles-in-één-pc 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Grijs
Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5, 68,6 cm (27″), Full HD, Intel® Core™ i7, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
1 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.688,00.€1.205,00Huidige prijs is: €1.205,00.
1 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5. Type product: Alles-in-één-pc. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Soort paneel: IPS. Processorfamilie: Intel® Core™ i7. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Ingebouwde camera. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Grijs
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-13620H |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Audiochip | Realtek ALC233-CG |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| AC-adapter, vermogen | 135 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Gewicht (met standaard) | 7,1 kg |
| Diepte verpakking | 229 mm |
| Gewicht verpakking | 1,09 kg |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 – 90 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Inclusief muis | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i7 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenslots | 2 |
| Kloksnelheid geheugen | 5200 MHz |
| Geheugen form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Kleur van het product | Grijs |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Duits |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte verpakking | 766 mm |
| Hoogte verpakking | 570 mm |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3048 m |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Muisconnectiviteit | Draadloos |
| Toetsenbordconnectiviteit | Draadloos |
| Merk |





















Er zijn voor dit product nog geen reviews.