Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL Intel Core 5 210H Laptop 40,6 cm (16″) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Scandinavisch Grijs
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL, Intel Core 5, 40,6 cm (16″), 1920 x 1200 Pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
11 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.453,00.€1.038,00Huidige prijs is: €1.038,00.
11 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core 5, Processormodel: 210H. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Grijs. Gewicht: 1,7 kg
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 2) |
| Processor aantal threads | 12 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Deens, Fins, Zweeds, Noors, Engels |
| Batterijcapaciteit | 45 Wh |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Certificering | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Breedte | 356 mm |
| Hoogte | 17,5 mm |
| Kleur van het product | Grijs |
| Kleurnaam | Arctic Grey |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Processorfamilie | Intel Core 5 |
| Processormodel | 210H |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | Scandinavisch |
| Trial-software | Office |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Windows Hello | Ja |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Diepte | 253,5 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Merk |

































Er zijn voor dit product nog geen reviews.