Kingston Technology FURY Impact geheugenmodule 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MT/s
Kingston Technology FURY Impact, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 262-pin SO-DIMM
10 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €384,00.€274,00Huidige prijs is: €274,00.
10 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Je notebook of small form factor-machine kan nu gebruikmaken van de nieuwste, geavanceerde geheugentechnologie met Kingston FURY™ Impact DDR5. Kingston FURY Impact DDR5 is gecertificeerd voor Intel® XMP 3.0 en biedt alle verbeterde functies van DDR5 in een compacte form factor met SODIMM-capaciteiten tot 64 GB per set. Op Plug N Play*-modules overklokt Kingston FURY Impact DDR5 automatisch. Daarmee levert je systeem hogere prestaties zonder dat je een profiel hoeft in te schakelen. Modules met XMP 3.0-profielen kunnen overklokken naar de hoogst mogelijke frequentie, tot 6400MT/s, zonder in de BIOS te hoeven duiken.nnKrachtige DDR5 SODIMM-prestaties nMet een startsnelheid van 4800MT/s is DDR5 50% sneller dan DDR4 voor een boost in gamen, renderen en multitasken. nnPlug N Play-functionaliteit voor automatisch overklokken**nDe PnP-modules van Kingston FURY Impact DDR5 overklokken automatisch tot de hoogst mogelijke snelheid. nnGecertificeerd voor Intel® XMP 3.0nMaximaliseer de geheugenprestaties met geavanceerde, vooraf geoptimaliseerde timings, snelheid en spanning voor overklokken. n nLaag stroomverbruik, hogere efficiëntienEen koel en efficiënt systeem dankzij de lage spanning van 1,1 volt van Kingston FURY Impact DDR5. n nVerbeterde stabiliteit met On-Die ECCnBehoud gegevensintegriteit bij overkloksnelheden.
| Intern geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Component voor | Laptop |
| ECC | Nee |
| On-Die ECC | Ja |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Duur vernieuwen row cycle | 295 ns |
| SPD profiel | Ja |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| Loden behuizing | Goud |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Breedte | 38 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Breedte verpakking | 571 mm |
| Hoogte verpakking | 171,4 mm |
| Geheugen form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-latentie | 40 |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Duur row cycle | 48 ns |
| Duur row active | 29,12 ns |
| Programmeerspanning (VPP) | 1,8 V |
| Type koeling | Koelplaat |
| JEDEC-standaard | Ja |
| Temperatuur bij opslag | -55 – 100 °C |
| Diepte | 69,6 mm |
| Gewicht | 84 g |
| Diepte verpakking | 14 mm |
| Gewicht verpakking | 26,72 g |
| Merk |







































Er zijn voor dit product nog geen reviews.