Kingston Technology 500G NV3 M.2 2280 NVMe SSD
Kingston Technology 500G NV3 M.2 2280 NVMe SSD, 500 GB, M.2, 5000 MB/s
20 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €160,00.€114,00Huidige prijs is: €114,00.
20 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Voor snelle, energiezuinige opslagnKingston NV3 PCIe 4.0 NVMe SSD’s zijn opslagoplossingen van de volgende generatie, voorzien van een Gen 4×4 NVMe-controller die lees-/schrijfsnelheden tot 6.000/5.000MB/s* biedt. Ze zijn verkrijgbaar in compact, enkelzijdig M.2 2280- (22x80mm) en 2230-formaat (22x30mm) om de opslagcapaciteit in kleine systemen zoals laptops en draagbare spelcomputers uit te breiden*****. Ze zijn energiezuinig, genereren minder warmte en optimaliseren de prestaties van je systeem zonder concessies te doen aan de prijs-kwaliteitsverhouding. Beschikbaar in capaciteiten van 500GB tot 4TB** om je alle ruimte te geven die je nodig hebt voor applicaties, documenten, foto’s, video’s, games en meer.nnGen 4×4 NVMe PCIe-prestatiesnUpgrade je systeem met lees-/schrijfsnelheden tot maximaal 6.000/5.000MB/s*.nnKlein formaat, grootse prestatiesnNV3 2280 en 2230 kunnen gemakkelijk geïntegreerd worden in dunne laptops en ultrakleine PC’s met M.2-connectoren en beperkte ruimte.nnMeer opslagruimtenVerkrijgbaar met diverse grote capaciteiten tot 4TB**, meer dan voldoende ruimte voor het opslaan van bestanden, video’s, documenten en games.nnMeer opslaan, meer gamennUpgrade met NV3 2230 compatibele handheld gamingsystemen om sneller te beginnen met gamen*****.
| SSD capaciteit | 500 GB |
|---|---|
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Type geheugen | 3D NAND |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Schrijfsnelheid | 3000 MB/s |
| TBW-classificatie | 160 |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 57 g |
| Diepte verpakking | 8,38 mm |
| Gewicht verpakking | 29,24 g |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 85 °C |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| NVMe | Ja |
| Component voor | PC/Laptop |
| Leessnelheid | 5000 MB/s |
| Breedte | 22 mm |
| Hoogte | 23 mm |
| Breedte verpakking | 129,5 mm |
| Hoogte verpakking | 184,2 mm |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Trillingen, in bedrijf | 10 G |
| Merk |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.