JBL Wave Beam 2 Headset Draadloos In-ear Oproepen/muziek Bluetooth Zwart
JBL Wave Beam 2, Draadloos, Oproepen/muziek, 20 – 20000 Hz, 55 g, Headset, Zwart
8 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €92,00.€66,00Huidige prijs is: €66,00.
8 op voorraad
VergelijkBeschrijving
JBL Wave Beam 2. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Oproepen/muziek. Frequentiebereik koptelefoon: 20 – 20000 Hz. Gewicht: 55 g. Kleur van het product: Zwart
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Gevoeligheid koptelefoon | 100 dB |
| Driver type | Dynamisch |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Accu gestuurd | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 6 uur |
| Diepte | 64,3 mm |
| Gewicht | 55 g |
| Oplaadcassette | 41 g |
| Breedte verpakking | 81 mm |
| Hoogte verpakking | 32 mm |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Oplaadstation | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Extra oordoppen | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Waterbestendig |
| Geluidsdruk niveau (max) | 95 dB |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP |
| Frequentieband | 2.4–2.4835 |
| Impedantie | 16 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 8 mm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Aantal microfoons | 4 |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 5,5 uur |
| Breedte | 48 mm |
| Hoogte | 258 mm |
| Gewicht van linker oordopje | 4,3 g |
| Diepte verpakking | 123 mm |
| Gewicht verpakking | 110 g |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Garantiekaart | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Aantal | 1 |
| Goederencode | 8518300090 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| Merk |

























Er zijn voor dit product nog geen reviews.