JBL PartyBox Stage 320 Feestluidspreker Wit 240 W
JBL PartyBox Stage 320, 2,54 cm (1″), 2,5 cm, 16,5 cm (6.5″), 16,5 cm, 240 W, 40 – 20000 Hz
4 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €745,00.€532,00Huidige prijs is: €532,00.
4 op voorraad
VergelijkBeschrijving
JBL PartyBox Stage 320. Diameter hogetonenluidspreker: 2,54 cm (1″), Diameter hogetonenluidspreker: 2,5 cm, Diameter woofer: 16,5 cm (6.5″). Gemiddeld vermogen: 240 W, Frequentiebereik: 40 – 20000 Hz, Signaal/ruis-verhouding: 80 dB. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Frequentiebereik: 2,4 – 2,4835 GHz, Bluetooth-profielen: A2DP, AVRCP. Type product: Feestluidspreker, Kleur van het product: Wit, Volumeregeling: Draaiknop. Aanbevolen gebruik: MP3 speler, Ondersteund audioformaat: FLAC, MP3, WAV, WMA
| Tweeter | Ja |
|---|---|
| Woofer | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 240 W |
| Frequentiebereik | 2,4 – 2,4835 GHz, 40 – 20000 Hz |
| Signaal/ruis-verhouding | 80 dB |
| Bluetooth | Ja |
| AUX ingang | Ja |
| Bluetooth-zender modulatie | 8DPSK, DQPSK, GFSK |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Ingang stroom | Ja |
| Type product | Feestluidspreker |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Ingebouwd display | Nee |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Aanbevolen gebruik | MP3 speler |
| Gemakkelijke koppeling | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 68 Wh |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| Bluetooth-zendervermogen | 18 dBm |
| Gewicht | 1,65 kg |
| Diepte | 385 mm |
| Breedte verpakking | 384 mm |
| Hoogte verpakking | 728 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Snelstartgids | Ja |
| Aantal tweeter drivers | 2 |
| Aantal woofer drivers | 2 |
| Diameter woofer | 16,5 cm, 16,5 cm (6.5") |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| 3,5mm-connector | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB oplaadpoort | Ja |
| Snoerlengte | 2 m |
| Kleur van het product | Wit |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Verlichtings-led | Ja |
| Draaghandvat | Ja |
| Ondersteund audioformaat | FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Regeling van bass-niveau | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Accu/Batterij voltage | 7,2 V |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| USB-uitgangsvoltage | 5 V |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| Breedte | 335 mm |
| Hoogte | 6,69 mm |
| Diepte verpakking | 437 mm |
| Gewicht verpakking | 18,9 kg |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Garantiekaart | Ja |
| Merk |



































Er zijn voor dit product nog geen reviews.