Jabra Evolve 65 TE Headset Bedraad en draadloos Hoofdband Kantoor/callcenter USB Type-A Bluetooth Oplaadhouder Zwart
Jabra Evolve 65 TE, Bedraad en draadloos, 20 – 20000 Hz, Kantoor/callcenter, 106,3 g, Headset, Zwart
2 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €267,00.€191,00Huidige prijs is: €191,00.
2 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Evolve 65 TEnnProfessionele draadloze headset met dubbele connectiviteit en een uitstekende geluidskwaliteit voor gesprekken en muzieknnGroot draadloos bereik tot maximaal 16 uurnnDraadloos bereik van 30 meternnKrijg de vrijheid om uw bureau te verlaten tijdens een gesprek. Draadloze Bluetooth-technologie 5.2 biedt u een bereik van tot 30 m handsfree connectiviteit met uw PC, smartphone en tablet.nnBatterij gaat 16 uur mennWanneer u de batterij oplaadt, kunt u genieten van maximaal 16 uur gesprekstijd. Of sluit simpelweg de USB-kabel aan en laad het product op terwijl u het gebruikt.nnHoud uw werkruimte in de handnnPassieve geluidsonderdrukkingnnSimpelweg door de headset te dragen elimineert u achtergrondgeluid met hoge frequenties – dankzij de speciaal ontworpen oorkussentjes. Wij noemen dit ‘passieve geluidsonderdrukking’.nnIn gesprek-lampjennHet speciale ‘in gesprek-lampje’ wordt rood om anderen te laten weten dat u aan de telefoon bent en voorkomt dat u onderbroken wordt. U kunt het ook handmatig inschakelen wanneer u niet gestoord wilt worden.nnConnectiviteitnnDraadloos verbinden via Bluetooth (USB-dongle voor PC meegeleverd) of rechtstreeks door middel van de USB-kabel. Dubbele connectiviteit stelt u in staat tegelijkertijd verbonden te zijn met uw PC en één ander Bluetooth-apparaat, zodat u oproepen kunt beantwoorden op uw gewenste telefoonsysteem.nnEén met het universum (van telefoons en platforms) nnOnze headsets en speakerphones werken direct uit de verpakking met ruim 10.000 traditionele bureautelefoons. Ze zijn toekomstbestendig en compatibel met alle softphone- en webclients, van Microsoft Teams tot Mitel.nnJe personeel voorzien van geoptimaliseerde en vertrouwde apparaten die naadloos samenwerken met je UC-platform is de sleutel tot productiviteit, audiokwaliteit en minder IT-problemen. Jabra heeft de apparaten getest met een lange lijst van platforms en biedt Microsoft Teams-gecertificeerdevarianten uit onze brede scala aan headsets en speakerphones.n
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Clear-Voice-technologie | Ja |
| Plug and play | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Maximum input vermogen | 10 mW |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Aantal drivers | 1 |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -17 dB |
| Aantal microfoons | 1 |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Gesprekstijd | 16 uur |
| Standby tijd | 360 uur |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 – 50 °C |
| Breedte | 60,5 mm |
| Hoogte | 186 mm |
| Breedte verpakking | 96 mm |
| Hoogte verpakking | 212 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Meegeleverde software | Jabra Direct, Jabra Xpress |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| BeamForming | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-connector | USB Type-A |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AGHFP, HFP, HSP |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| HearThrough | Ja |
| Frequentie microfoon | 100 – 7000 Hz |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Accu gestuurd | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 24 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Ondersteund audioformaat | SBC |
| Temperatuur bij opslag | -5 – 45 °C |
| Diepte | 157 mm |
| Gewicht | 106,3 g |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Oplaadhouder | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Aantal | 1 |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Merk |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.