HP Poly Poly CS540A DECT 1880-1900 MHz Headset
HP Poly Poly CS540A DECT 1880-1900 MHz Headset, Draadloos, Kantoor/callcenter, 21 g, Headset, Zwart
2 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €181,00.€129,00Huidige prijs is: €129,00.
2 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Handsfree productiviteitnDe CS540 convertible DECT™ headset levert professionele prestaties zodat je meer gedaan krijgt, ook onderweg. De microfoon met ruisonderdrukking beperkt onderbrekingen door achtergrondgeluid en zorgt voor een geweldige geluidskwaliteit waardoor de luisteraar minder snel vermoeid raakt.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Kleur van het product | Zwart |
| Geluidsdruk niveau (max) | 118 dB |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Gesprekstijd | 7 uur |
| Gewicht | 21 g |
| Diepte verpakking | 165 mm |
| Gewicht verpakking | 610 g |
| Oplader | Ja |
| Inclusief basisstation | Ja |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 357 kg (787 lbs) |
| Draagwijze | oorhaak |
| Headset type | Monauraal |
| Kleurnaam | Black |
| DECT connectable | Ja |
| Land van herkomst | China, Mexico |
| Aansluitbereik | 120 m |
| Microfoontype | Boom |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Breedte verpakking | 1645 mm |
| Hoogte verpakking | 182 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Oplaadhouder | Ja |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 7 stuk(s) |
| Inhoud | Office base; AC power adapter; Headband; Telephone interface cable (TIC); Headset with pre-installed battery, eartip and earloop; Kit with eartips and earloops |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Merk |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.