Hisense Full HD QLED Smart TV 40A5NQ (2024) 40″
Quantum Dot-kleur
Een uniek helderheidsniveau en een miljard kleurtinten. Dankzij de Quantum Dot Color-technologie ervaar je echt scherp beeld.
Beschrijving
Smart TV – Vidaa U6
Een vereenvoudigde, aanpasbare interface, drie keer sneller dan voorgaande generaties en een steeds completere catalogus met applicaties.
T2/C/S2-tuner geïntegreerd in de tv
Een complete ontvangstmethode, zowel via satelliet als TNT, inclusief de volgende televisiestandaarden.
DTS HD™ Meeslepend, omhullend geluid
Een technologie om ruimtelijk, multidirectioneel en 3D-geluid te verkrijgen, zodat elk geluidsdetail met precisie wordt overgedragen.
Directe toegangsknoppen op de afstandsbediening
Met een simpele klik heeft u rechtstreeks toegang tot Netflix, YouTube en Rakuten.tv vanaf uw afstandsbediening.
Randloos scherm Een duik in het hart van het beeld
Een elegant en luchtig ontwerp dat de grenzen van het scherm verlegt om de randen te wissen en ruimte te laten voor slechts één ding: het beeld.
Hoog contrast
Scherpe en dramatische details zorgen voor heldere, rijke en expressieve kleuren. Bewonder ware kleuren elke keer dat je kijkt.
Ruisreductie
De tv analyseert automatisch het ingangssignaal, herstelt snel de frequentie en verwijdert op betrouwbare wijze ruis. Het beeld wordt zo automatisch tot in de perfectie aangepast.
| Beeldschermdiagonaal | 101,6 cm (40") |
|---|---|
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Helderheid | 220 cd/m² |
| LED backlight | Ja |
| Responstijd | 14 ms |
| Comb filter | 3D |
| Soort tuner | Digitaal |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | VIDAA |
| Timeshift | Ja |
| Video-apps | Amazon Prime Video, Apple TV, DAZN, Netflix, Rakuten TV, YouTube |
| Sportapps | Red Bull TV |
| Gemiddeld vermogen | 16 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Ethernet LAN | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde videoformaten | AVC, H.264, HEVC/H.265, MPEG1, MPEG4, WMV3 |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Vermogensverbruik (max) | 50 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 900 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 515 mm |
| Diepte verpakking | 129 mm |
| Bureaustandaard | Ja |
| HD type | Full HD |
| Display technologie | QLED |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet TV | Ja |
| Operating systeem versie | VIDAA U6 |
| Muziek-apps | Deezer |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| VESA-montage | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Common interface Plus (CI+) | Nee |
| Aantal RF-poorten | 2 |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 5,4 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 85 mm |
| Breedte verpakking | 1008 mm |
| Hoogte verpakking | 615 mm |
| Merk |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.