Gorenje FN4172CW Vrieskast Vrijstaand 194 l E Wit
Gorenje FN4172CW, 194 l, N-ST, 41 dB, No Frost system, E, Wit
2 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €924,00.€660,00Huidige prijs is: €660,00.
2 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Gorenje FN4172CW. Nettocapaciteit vriezer: 194 l, Klimaatklasse: N-ST, Bewaartijd bij stroomuitval: 11 uur, Geluidsniveau: 41 dB, No Frost system. Deurscharnieren: Rechts. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 219 kWu. Kleur van het product: Wit
| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 194 l |
| Klimaatklasse | N-ST |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 219 kWu |
| Netbelasting | 100 W |
| Stroom | 0,6 A |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1691 mm |
| Breedte verpakking | 580 mm |
| Hoogte verpakking | 1755 mm |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Aantal planken vriezer | 6 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11 uur |
| No Frost system | Ja |
| Geluidsniveau | 41 dB |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomgebruik per dag | 0,54 kWh/24u |
| Diepte | 55,7 mm |
| Gewicht | 5,4 kg |
| Diepte verpakking | 582 mm |
| Gewicht verpakking | 5,8 kg |
| Merk |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.