GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G NVIDIA 16 GB GDDR7
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G, GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7, 128 Bit, 7680 x 4320 Pixels, PCI Express 5.0
2 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €694,00.€534,00Huidige prijs is: €534,00.
2 op voorraad
VergelijkBeschrijving
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16G. Grafische processor familie: NVIDIA, Grafische processor: GeForce RTX 5060 Ti, Frequentie van processor: 2587 MHz. Grafische geheugen: 16 GB, Grafische adapter, soort geheugen: GDDR7, Geheugenbus: 128 Bit, Kloksnelheid geheugen: 28000 MHz. Maximum resolutie: 7680 x 4320 Pixels. DirectX versie: 12.0, OpenGL versie: 4.6. Soort aansluiting: PCI Express 5.0. Type koeling: Actief, Aantal ventilatoren: 2 ventilator(en)
| Grafische processor familie | NVIDIA |
|---|---|
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Frequentie van processor | 2587 MHz |
| CUDA cores | 4608 |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Geheugenbus | 128 Bit |
| Overdrachtssnelheid | 28 Gbit/s |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1b |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | Nee |
| Overgeklokte (OC) editie | Ja |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Aantal sloten | 2 |
| Thermal Design Power (TDP) | 135 W |
| Lengte | 208 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Diepte verpakking | 29,5 mm |
| Gewicht verpakking | 850 g |
| Grafische processor | GeForce RTX 5060 Ti |
| CUDA | Ja |
| Kloksnelheid geheugen | 28000 MHz |
| Soort aansluiting | PCI Express 5.0 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| OpenGL versie | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Koeltechniek | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Vormfactor | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht | 580 g |
| Diepte | 40 mm |
| Breedte verpakking | 210,5 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Merk |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.