Ecovacs Deebot X9 Pro Omni Zwart
Ecovacs Deebot X9 Pro Omni, Combi, Zwart, Rond, Stofzak, 65,7 dB, 0,22 l
1 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.192,00.€852,00Huidige prijs is: €852,00.
1 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Ecovacs Deebot X9 Pro Omni. Stofzuigercontainer type: Combi, Kleur van het product: Zwart, Vorm: Rond. Geluidsniveau: 65,7 dB, Stofcapaciteit (totaal): 0,22 l, Capaciteit watertank: 4 l. Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion), Looptijd: 186 min, Oplaadtijd: 158 uur. Hoogte: 98 mm, Breedte: 353 mm, Diepte: 351,5 mm. Breedte verpakking: 560 mm, Diepte verpakking: 380 mm, Hoogte verpakking: 408 mm
| Stofzuigercontainer type | Combi |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Nat dweilen | Ja |
| Stofcapaciteit (totaal) | 0,22 l |
| Obstakeldetectie | Ja |
| Borstel type | Rolborstel & Zijborstel |
| Geïntegreerde sensoren | Laser |
| Timer | Ja |
| Randherkenning | Ja |
| Automatische dweildroging | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Oplaadtijd | 158 uur |
| Hoogte | 98 mm |
| Diepte | 351,5 mm |
| Breedte verpakking | 560 mm |
| Hoogte verpakking | 408 mm |
| Zuigkracht | 16600 Pa |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type stofreservoir (basis) | Stofzak |
| Beschermende stootrand | Ja |
| HEPA filtersysteem | Nee |
| Geluidsniveau | 65,7 dB |
| Capaciteit watertank | 4 l |
| Aantal borstels | 2 |
| Navigatie type | D-ToF lidar |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Wasbaar filter | Ja |
| Looptijd | 186 min |
| Stroomverbruik (typisch) | 65,7 W |
| Breedte | 353 mm |
| Gewicht | 3,7 kg |
| Totaal gewicht | 12,8 kg |
| Diepte verpakking | 380 mm |
| Gewicht verpakking | 16,5 kg |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Merk |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.