DELL Pro QCM1250 Intel® Core™ i5 i5-14500T 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Micro PC Mini PC Zwart
DELL Pro QCM1250, Intel® Core™ i5, i5-14500T, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro, 64-bit
16 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.010,00.€721,00Huidige prijs is: €721,00.
16 op voorraad
VergelijkBeschrijving
DELL Pro QCM1250. Processorfamilie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-14500T. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel UHD Graphics 770. Wifi. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro, Architectuur besturingssysteem: 64-bit. Netvoeding: 90 W. Type behuizing: Micro PC. Type product: Mini PC. Gewicht: 1,16 kg. Kleur van het product: Zwart
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
|---|---|
| Processormodel | i5-14500T |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor basisvermogen | 35 W |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Non-ECC | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Wifi | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Aantal USB-poorten achter | 4 |
| Aantal audiopoorten voor | 1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Audiochip | Realtek ALC3204 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Trial-software | Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Voeding, voltage ingang | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 35 °C |
| Hoogte, in bedrijf | -15,2 – 3048 m |
| Trillingen, in bedrijf | 0,26 G |
| Schokbestendigheid | 40 G |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, EPEAT Gold |
| Diepte | 178 mm |
| Gewicht | 11,6 kg |
| PAIA-versie | GaBi version 1, 2024 |
| Inhoud | Internal antenna |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core i5-14xxx |
| Processor aantal threads | 20 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache | 24 MB |
| Maximaal turbovermogen | 92 W |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Eenkanaals |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Ethernet LAN | Ja |
| LAN controller | Intel WGI219LM |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal USB-poorten voor | 2 |
| Type behuizing | Micro PC |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Type product | Mini PC |
| Chipset moederbord | Intel Q870 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Netvoeding | 90 W |
| Ingangsfrequentie voeding | 50 – 60 Hz |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 65 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Hoogte bij opslag | -15,2 – 10668 m |
| Trillingen bij opslag | 1,37 G |
| Breedte | 36 mm |
| Hoogte | 182 mm |
| Inclusief monitor | Nee |
| Merk |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.