DELL Pro 14 Essential PV14255 AMD Ryzen™ 5 220 Laptop 35,6 cm (14″) Full HD+ 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Scandinavisch Zwart
DELL Pro 14 Essential PV14255, AMD Ryzen™ 5, 3,5 GHz, 35,6 cm (14″), 1920 x 1200 Pixels, 16 GB, 512 GB
30 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €840,00.€600,00Huidige prijs is: €600,00.
30 op voorraad
VergelijkBeschrijving
DELL Pro 14 Essential PV14255. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 5, Processormodel: 220, Frequentie van processor: 3,5 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), HD type: Full HD+, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon 740M. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS WVA |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Frequentie van processor | 3,5 GHz |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Maximaal turbovermogen | 30 W |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Audiochip | Realtek ALC3204 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN-controller-model | Realtek RTL8852BE |
| Bluetooth | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Copilot-toets | Ja |
| Batterijcapaciteit | 41 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3,34 A |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 65 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 95 procent |
| Trillingen, in bedrijf | 0,66 G |
| Diepte | 226,2 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,69 cm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Pixeldichtheid | 162 ppi |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 5 |
| Processormodel | 220 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 200 Series |
| Processor aantal threads | 12 |
| L3 cache | 16 MB |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2230 (22 x 30 mm) |
| Compatibele geheugenkaarten | SD, SDHC, SDXC |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Vermogen luidsprekers | 2,5 W |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| MIMO | Ja |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | Scandinavisch |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Trial-software | McAfee Business Protection 1-year,Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Accu/Batterij voltage | 11,25 V |
| Snel opladen | Ja |
| Gewicht batterij | 170 g |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Wig |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte | 314 mm |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,81 cm |
| PAIA-versie | GaBi version 1, 2025 |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Merk |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.