ASUS TUF Gaming A15 FA506NC-HN001W AMD Ryzen™ 5 7535H Laptop 39,6 cm (15.6″) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3050 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Zwart
ASUS TUF Gaming A15 FA506NC-HN001W, AMD Ryzen™ 5, 3,3 GHz, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 512 GB
9 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.218,00.€870,00Huidige prijs is: €870,00.
9 op voorraad
VergelijkBeschrijving
ASUS TUF Gaming A15 FA506NC-HN001W. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 5, Processormodel: 7535H, Frequentie van processor: 3,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon 660M. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Zwart
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Markt positionering | Gamen |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 5 |
| Processormodel | 7535H |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 4 GB |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.0b |
| Reparatie-index | 8.6 |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Batterijcapaciteit | 48 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 7,5 A |
| Password bescherming | BIOS, Gebruiker |
| Breedte | 359 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 2,28 cm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Graphite Black |
| Introductie jaar | 2024 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Processorfabrikant | AMD |
| Frequentie van processor | 3,3 GHz |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor cache | 19 MB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| AC-adapter, vermogen | 150 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Diepte | 256 mm |
| Hoogte (achterzijde) | 2,45 cm |
| Merk |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.