ASUS ProArt OLED PA32UCDM computer monitor 80 cm (31.5″) 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Zilver
ASUS ProArt OLED PA32UCDM, 80 cm (31.5″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, QD-OLED, 0,1 ms, Zilver
1 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €2.572,00.€1.837,00Huidige prijs is: €1.837,00.
1 op voorraad
VergelijkBeschrijving
ASUS ProArt OLED PA32UCDM. Beeldschermdiagonaal: 80 cm (31.5″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: QD-OLED, Responstijd: 0,1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zilver
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | OLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Schermhelderheid (piek) | 1000 cd/m² |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast ratio (dynamisch) | 1500000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,5 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3, sRGB |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99 procent |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Zakelijk |
| Voetenkleur | Zilver |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Power Delivery tot max. | 96 W |
| HDMI versie | 2.1 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (typisch) | 32 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (met standaard) | 9 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 42,4 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6,5 kg |
| Diepte verpakking | 282 mm |
| Gewicht verpakking | 16,6 kg |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | QD-OLED |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 0,1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1500000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,182 x 0,182 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,9 cm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Kleur van het product | Zilver |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDCP versie | 2.3 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 717,3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 422,3 mm |
| Breedte verpakking | 820 mm |
| Hoogte verpakking | 577 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Merk |





























Er zijn voor dit product nog geen reviews.