ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
ASUS Dual -RX9060XT-16G, Radeon RX 9060 XT, 16 GB, GDDR6, 128 Bit, 7680 x 4320 Pixels, PCI Express 5.0
1 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €624,00.€480,00Huidige prijs is: €480,00.
1 op voorraad
VergelijkBeschrijving
ASUS Dual -RX9060XT-16G. Grafische processor familie: AMD, Grafische processor: Radeon RX 9060 XT. Grafische geheugen: 16 GB, Grafische adapter, soort geheugen: GDDR6, Geheugenbus: 128 Bit. Maximum resolutie: 7680 x 4320 Pixels. DirectX versie: 12 Ultimate, OpenGL versie: 4.6. Soort aansluiting: PCI Express 5.0. Type koeling: Actief, Aantal ventilatoren: 2 ventilator(en)
| Grafische processor familie | AMD |
|---|---|
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Stream processors | 2048 |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Geheugenbus | 128 Bit |
| Soort aansluiting | PCI Express 5.0 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort versie | 2.1a |
| DirectX versie | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | Nee |
| HDCP versie | 2.3 |
| Koeltechniek | ASUS Axial-tech |
| Aantal sloten | 2,5 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Lengte | 202 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Grafische processor | Radeon RX 9060 XT |
| CUDA | Nee |
| Processor boost clock speed | 3230 MHz |
| Overdrachtssnelheid | 20 Gbit/s |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1b |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| OpenGL versie | 4.6 |
| HDCP | Ja |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| SFF-klaar | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Diepte | 49 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Merk |





























Er zijn voor dit product nog geen reviews.