AOC G4 25G4SRE computer monitor 62,2 cm (24.5″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart, Rood
AOC G4 25G4SRE, 62,2 cm (24.5″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 1 ms, Zwart, Rood
13 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €269,00.€192,00Huidige prijs is: €192,00.
13 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Verhoog je gaming-niveau met de 25G4SRE 300 Hz Fast IPS gaming-monitor (overclocking naar 310 Hz mogelijk)nDe 25G4SRE beschikt over een bliksemsnelle verversingsfrequentie van 300 Hz, die mogelijkheden biedt voor overclocking naar 310 Hz, en over een GtG-reactietijd van 1 ms op een Fast IPS-paneel, voor ultravloeiende beelden zonder tearing. Met een MPRT van 0,3 ms, een lage invoervertraging en ondersteuning van HDR400, is ieder frame scherp en responsief. Ontworpen voor competitieve gamers, beschikt hij over een eSports-basis, een FlickerFree technologie en een ingebouwde USB-hub voor een naadloze connectiviteit. Ervaar topprestaties met een monitor die ontworpen is om mee te winnen.
| Beeldschermdiagonaal | 62,2 cm (24.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | Fast IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 310 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Reactietijd (MPRT) | 0,3 ms |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2832 x 0,2832 mm |
| Adobe RGB dekking | 90,1 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bereik kantelhoek | -3 – 21° |
| Stroomverbruik (typisch) | 30 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 3,66 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 52,1 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 28,7 kg |
| Diepte verpakking | 141 mm |
| Gewicht verpakking | 6,15 kg |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| Lage invoervertraging | Ja |
| Richtpunt | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Certificering | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Backlight type | W-LED |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 89,91 ppi |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 115,3 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 90,6 procent |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Afneembare standaard | Ja |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 560,1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 324,8 mm |
| Breedte verpakking | 625 mm |
| Hoogte verpakking | 420 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, DisplayPort |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| FPS-teller | Ja |
| Schaduwregeling | Ja |
| Type bezeldikte | Frameloos |
| Certificaten van naleving | RoHS, WEEE |
| Merk |

































Er zijn voor dit product nog geen reviews.