AOC G4 24G4HRE computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart, Rood
AOC G4 24G4HRE, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 1 ms, Zwart, Rood
9 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €189,00.€135,00Huidige prijs is: €135,00.
9 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Ontketen snelheid en precisie met de 24G4HRE 200 Hz Fast IPS gaming-monitornDe 24G4HRE biedt ultravloeiende prestaties met een verversingsfrequentie van 200 Hz en een GtG-reactietijd van 1 ms op een Fast IPS-paneel, dat scherpe en vloeiende beelden garandeert. Met een MPRT van 0,5 ms, een lage invoervertraging en G-Sync-compatibiliteit is ieder beeld haarscherp en tearing-vrij. HDR10 en een breed kleurengamma zorgen voor een adembenemend contrast en levendige kleuren voor een meeslepende game-ervaring.
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | Fast IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 200 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Reactietijd (MPRT) | 0,5 ms |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 92,56 ppi |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 120,4 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 94,1 procent |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Afneembare standaard | Ja |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 540 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 324,8 mm |
| Breedte verpakking | 610 mm |
| Hoogte verpakking | 395 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, DisplayPort |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| FPS-teller | Ja |
| Schaduwregeling | Ja |
| Local dimming | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Certificering | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Backlight type | W-LED |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Adobe RGB dekking | 89,9 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | -91 – 91° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -3,5 – 21,5° |
| Stroomverbruik (typisch) | 19 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 3,43 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 50,6 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 2,64 kg |
| Diepte verpakking | 126 mm |
| Gewicht verpakking | 5,63 kg |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| Lage invoervertraging | Ja |
| Richtpunt | Ja |
| Type bezeldikte | Frameloos |
| Certificaten van naleving | CE |
| Merk |

































Er zijn voor dit product nog geen reviews.