Acer NITRO XZ0 XZ340CUR X0 computer monitor 86,4 cm (34″) 3440 x 1440 Pixels UltraWide Quad HD LED Zwart
Acer NITRO XZ0 XZ340CUR X0, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixels, UltraWide Quad HD, LED, 1 ms, Zwart
1 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €488,00.€349,00Huidige prijs is: €349,00.
1 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Acer NITRO XZ0 XZ340CUR X0. Beeldschermdiagonaal: 86,4 cm (34″), Resolutie: 3440 x 1440 Pixels, HD type: UltraWide Quad HD, Display technologie: LED, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 21:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 200 Hz |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 1440p |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Wifi | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 6,9 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 124,6 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 5,6 kg |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Nee |
| Verlichte standaard | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Bluetooth | Nee |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 806,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 361,7 mm |
| Meegeleverde kabels | HDMI, Stroom |
| Merk |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.