Acer Nitro XF0 XF240Y X1 computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
Acer Nitro XF0 XF240Y X1, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 1 ms, Zwart
2 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €186,00.€133,00Huidige prijs is: €133,00.
2 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Acer Nitro XF0 XF240Y X1. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Responstijd | 1 ms |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Markt positionering | Gamen |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.4 |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Merk |















Er zijn voor dit product nog geen reviews.